66501657 , 88355014

سرویس ماکروفر

خانه / سرویس ماکروفر

سرویس ماکروفر

پر واضح است که برای طول عمر بیشتر هر وسیله ای احتیاج به سرویس دوره ای آن وسیله دارد. این قضیه نه فقط برای سرویس ماکروفر صدق میکند بلکه شما اکثر وسایل مصرفی را نمیتوانید از این قاعده مستثنی کنید. فرض کنید شما خودرو شخصی خود را سرویس نکنید و بگویید که به سرویس احتیاج ندارد. قطعا بعد از مدت کوتاهی آسیب های جدی به موتور و قسمت فنی خودرو شما وارد خواهد شد. در مورد وسایل الکترونیک منزل به طور مثال سرویس ماکروفر به دلیل اینکه بیشتر این وسایل از ابزار الکترونیکی بهره میبرند و ابزار مکانیکی آن نسبت به ماشین کمتر است مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید تا شدت آسیب دیدگی دستگاه درباره عدم سرویس مایکروفر به روئت شما برسد. اما اگر از آن دسته از افرادی هستید که جمله معروف و البته درست و عقلانی پیشگیری بهتر از درمان است را سرلوحه اقدامات خود قرار میدهید باید به شما متذکر شویم که شما از هوش بالایی برخوردار هستید. بهدطور یقین و قطعی هزینه دوره ای سرویس ماکروفر بسیار بسیار ارزان تر از هزینه تعمیر و یا تعویض یک قطعه آن است. شما اینگونه میتوانید تصور کنید که با هر استفاده شش ماهه از دستگاه بخشی از قطعات دچار کندی و فرسودگی میشوند، اگر شما سرویس ماکروفر را به دقت و درستی و زمان مناسب آن انجام دهید این قطعات به اصلاح تمیز و نوسازی شده و به قول معروف جانی دوباره میگیرند. اما اگر بر اثر فراموشی و یا کوتاهی این اقدام را عقب بیندازید قطعات به همان وضعیت فرسودگی البته با سرعت دو چندان ادامه میدهند و به یک باره از کار خواهند افتاد. در آن هنگام است که شما هزینه بالاتری را مجبور به پرداخت هستید. البته این اقدامات باید توسط تکنسین فنی ماهر و دوره دیده انجام گیرد تا به طور یقین خیال شما از این بابت آسوده گردد.

سرویس ماکروفر

سرویسکار ماکروفر

حتما توجه داشته باشید که برای سرویس کردن ماکروفر خود از سرویسکار ماکروفر استفاده نمایید. بارها دیده شده است که افراد برای سرویس کردن دستگاه خود به شخصه اقدام میکنند و یا به یکی از آشنایان خود که به اصلاح دست به اچار است این کار را می سپارند. این روش به شدت اشتباه است و باید این کار توسط سرویسکار ماکروفر انجام گیرد.

سرویس ماکروفر سامسونگ

یکی از برند های محبوب که نه فقط در ایران بلکه توانسته است نظر مصرف کنندگان جهان را به خود جلب کند برند سامسونگ میباشد. این برند کره ای با تولید سالیانه محصولات جدید و با کیفیت خود توانسته است خلاقیت و هنر را با یکدیگر ادغام کرده و نظر مشتریان خوش ذوق را به خود جلب نماید. در سرویس ماکروفر سامسونگ همواره به یاد داشته باشید که هر شش ماه یک بار این کار باید صورت گیرد. یکی از قطعات که تعویض آن برای این مدت زمان غیر قابل انکار است محافظ اشعه بیرونی دستگاه میباشد. این محافظ برای دستگاه بسیار لازم و ضروری بوده و به طول مدت عمر مفید لامپ اشعه شما یا همان مگنت ران دستگاه کمک شایانی میکند. به علت درست کردن و گرم کردن غذا در داخل ماکروفر این محافظ همواره در معرض چربی ها و ذرات تشکیل دهنده غذا بوده و سرویس ماکروفر سامسونگ را برای مصرف کننده گرامی واجب میکند. توجه داشته باشید این کار نیز همانند باقی خدمات و سرویس ها باید توسط تیم فنی انجام گیرد. مورد دیگر در سرویس مایکروفر سامسونگ چک کردن عملکرد دیود و خازن هر شش ماه یک بار است. این دو وسیله از ارکان اصلی دستگاه میباشند و خرابی دیود منجر به خاموشی دستگاه میشود. اما اگر شما سرویس ماکروفر سامسونگ خود را به موقع و در زمان مناسب آن انجام دهید دستگاه تان هرگز خاموش نخواهد شد. در مورد خازن دستگاه نیز این وسیله حساس وظیفه رساندن برق گرفته شده از ترانس های ولتاژ به مگنت ران را دارد خرابی آن سبب میشود تا علاوه بر کار نکردن دستگاه شما خرابی مگنت ران و های ولتاژ را نیز در پی داشته باشد. که هزینه بسیار بالایی را به عهده شما خواهد انداخت. تمامی اقدامات انجام شده شرکت آریو سرویس فقط برای این است که شما لحظه ای احساس ناراحتی و دغدغه فکری بابت لوازم منزل خود نداشته باشید.

سرویس مایکروفر ال جی

دیگر برند محبوب جهان در صنعت لوازم خانگی را میتوان برند ال جی نام برد. محبوبیت این برند به حدی است که حتی کودکان خردسال نیز با آن آشنا هستند. یکی از علل این محبوبیت مثال زدنی کیفیت بالای قطعات دستنگاه میباشد. برای ثابت نگه داشتن این کیفیت در بالاترین نقطه خود شما نیازمند سرویس ماکروفر ال جی خود به صورت هر شش ماه یکبار هستید. این کار سبب میشود که دستگاه به اصلاح آپ دیت شده و دوباره توان کارکرد با کیفیت درجه یک را داشته باشد. یکی از قسمت هایی که نیاز به سرویس مایکروفر ال جی در آن به شدت احساس میشود، موتور کف گرد دستگاه است. این موتور به علت اینکه فشار کل غذا برروی آن بوده و همیشه در معرض کار است زودتر از باقی قسمت ها مستهلک شده و از کار می افتد. اما با سرویس ماکروویو ال جی شما این خرابی و آسیب را کندتر کرده و آن را تا حد بالایی به تاخیر می اندازید. بر همگان واضح و مبرهن است که خرابی یک یا چند قسمت هر دستگاهی پس از مدت زمان مشخص کاملا طبیعی و انکار ناپذیر است. شما با سرویس ماکروفر ال جی این خرابی را تا حد زیادی کنترل میکنید و به اصلاح قبل از پیدا شدن درد علاج آن را مییابید. این کار نه تنها به دستگاه شما که از کیفیت بالایی است کمک میکند بیکه به خود شما نیز کمک کرده تا هرگز دچار استرس و ناراحتی از بابت خرابی دستگاه نشوید. ممکن است به علت مشغله زیاد نتوانید وقت مناسب سرویس ماکروفر ال جی خود را به یاد آورید. نگران این مطلب نیز نباشید همکاران ما در قسمت بایگانی شرکت اریو سرویس روز دقیق خدمات و سرویس را قبل از فرا رسیدن با تماس تلفنی به شما یاد آوری خواهند کرد، تا شما در صورت امکان پذیرای تکنسین مجرب ما باشید و ایشان کار سرویس ماکروفر ال جی شما را به بهترین نحو انجام دهند.

تماس با ما
دفتر مرکزی ٦٦٥٠١٢٨٢-٨٨٣٥٥٠١٤

شعبه شرق تهران ٣٣٣٢١٣٧٣

شعبه غرب تهران ٤٤٦٤٦٧٩٧

شعبه شمال تهران ٢٦٣١٤٣٣٦

شعبه جنوب تهران ٦٦٥٠١٦٥٧
معرفی

شرکت آریوسرویس با بیش از 40 سال سابقه در صنعت تعمیرات آماده خدمات رسانی به اهالی تهران می باشد. ما با داشتن حداقل 60 تکنسین مجرب و خبره در ضمینه تعمیر یخچال فریزر ، تعمیر ماشین ظرفشویی ، تعمیر ماشین لباسشویی ، تعمیر آبگرمکن ، تعمیر ماکروفر ، تعمیر کولر گازی ، جاروبرقی ، مخلوط کن ، بخاری ، قهوه ساز ، اتو و .... در هفت روز هفته از ساعت 9 الی 21 آماده به کار و سرویس دهی می باشیم.