66501657 , 88355014

کمک های ال جی و گلدیران به زلزله زدگان

خانه / کمک های ال جی و گلدیران به زلزله زدگان
  Nov 22, 2017     Ario Service  

کمک های ال جی و گلدیران به زلزله زدگان

بعد از واقع تاسف آور و شوکه کننده زلزله در مناطق غربی ایران و کشته شدن تعداد زیادی از هموطنان عزیزمان، شرکت ال جی الکترونیکس با همکاری شرکت گلدیران در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود، کمک هایش را به این مناطق ارسال کرد.

به نقل از ال جی بلاگ، این کمک ها که شامل چادر، پتو، آب، انواع کنسرو، لوازم بهداشتی بانوان و کودکان و چراغ قوه های قابل شارژ است، جهت ارسال به مناطق آسیب دیده به سازمان هلال احمر تحویل داده شده و با توجه به نیاز هر منطقه بین مردم آسیب دیده توزیع خواهد شد.

این کالاها برای بیش از ۶۰۰ نفر از هم وطن های عزیزمان پیش بینی شده است و امید می رود به کمک این محموله ارسالی، مردم عزیز غرب کشور با مشکلات کمتری اتفاقات بعد از حادثه را سپری کنند.

شرکت ال جی الکترونیکس و گلدیران به تمام کسانی که عزیزان خود را در این حادثه دلخراش از دست داده اند تسلیت گفته و برای مجروحان حادثه آرزوی بهبودی و سلامتی دارد.

منبع ال کا ایران

Ario Service
تماس با ما
دفتر مرکزی ٦٦٥٠١٢٨٢-٨٨٣٥٥٠١٤

شعبه شرق تهران ٣٣٣٢١٣٧٣

شعبه غرب تهران ٤٤٦٤٦٧٩٧

شعبه شمال تهران ٢٦٣١٤٣٣٦

شعبه جنوب تهران ٦٦٥٠١٦٥٧
معرفی

شرکت آریوسرویس با بیش از 40 سال سابقه در صنعت تعمیرات آماده خدمات رسانی به اهالی تهران می باشد. ما با داشتن حداقل 60 تکنسین مجرب و خبره در ضمینه تعمیر یخچال فریزر ، تعمیر ماشین ظرفشویی ، تعمیر ماشین لباسشویی ، تعمیر آبگرمکن ، تعمیر ماکروفر ، تعمیر کولر گازی ، جاروبرقی ، مخلوط کن ، بخاری ، قهوه ساز ، اتو و .... در هفت روز هفته از ساعت 9 الی 21 آماده به کار و سرویس دهی می باشیم.